PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V KNÍNIČKÁCH 6.-10.8.2018 - TOM ROKYTNÁ 409

19. 03. 2018 | Příměstské tábory probíhají v MČ Brno Kníničky. základnu máme na ulici Ondrova v tělocvičně. Vchod naproti kapličce nebo ze hřiště. Pořádáme vždy dva turnusy, každý je rozdělen na dvě skupiny. Děti předškolního věku od 4 let a druhá skupina zdatnější děti ( není věkově omezen, záleží opravdu na zdatnosti aby dítě zvládlo program). To je výhodné pro rodiče, kteří potřebují umístit různě staré sourozence.

Děti přichází ráno v rozmezí 7:30 - 9:00h. Potom už následuje rozdělení do skupin a začíná program. Menší děti se pohybují v okolí Kníniček. Na každý tábor jsou zařazeny vždy dva výlety, přičemž v pátek je vyvrcholení tábora cestou za pokladem.

Stravu si děti nosí vlastní. Vždy dvě svačinky a oběd v krabičce, který dětem v poledne ohřejeme. Pití dětem doplňujeme.

Program je vždy na nějaké téma. Starší děti už mají program zaměřený především na sportovní aktivity (I.turnus). Postupně na tyto aktivity připravujeme i malé děti. Proto je letos už zařazená krátká vyjížďka na kolech i pro ně. Po obědě je vždy dodržen polední klid a to i na výletech.

Program končí každý den v 16h. ( Vyjímky jsou u některých speciálních výletů- lodě).

O děti se starají zkušeni proškolení vedoucí.

Pokud vám chybí ještě nějaké informace, neváhejte mě kontaktovat:

Regina Böhmová

mob.: 739 254 884

aniger@centrum.czVíce zde: https://tom409.webnode.cz/tabory/primestske-tabory-vseobecne-informace/

Novinky e-mailem