Dobrovolníkům „Ukliďme Česko“ nabízí SAKO Brno pytle pro úklidové akce

25. 03. 2021 | Pod heslem „Ukliďme Česko: nevzdáváme to“ se v sobotu 27. března koná další ročník akce, jejímž smyslem je zapojit co nejvíce dobrovolníků do úklidu nelegálních skládek či volně pohozených odpadků z měst a z přírody.

„SAKO Brno tuto úklidovou iniciativu podporuje i letos, stejně jako ostatní aktivity, které směřují k tomu, aby Brno bylo čistější a uklizenější. Samozřejmě za předpokladu, že veškeré aktivity proběhnou v souladu s vládními opatřeními,“ zdůrazňuje Filip Leder, předseda představenstva SAKO Brno a dodává: “Vážíme si každého, kdo se v dnešní době bezpečně zapojí do úklidu nepořádku ve veřejném prostranství. Organizovaným dobrovolníkům nabízíme zdarma černé plastové pytle na sběr odpadu,“.

Plastové pytle pro organizované úklidy je možné si vyzvednout po předchozím objednání na e-mailu sako@sako.cz či tel. č. 548 138 200 v sídle společnosti na adrese Jedovnická 2. Pytle se sesbíraným odpadem lze odložit na nejbližším sběrném středisku odpadů s tím, že organizátoři úklidu by měli o této skutečnosti příslušné středisko informovat.

Kontakt pro média: Michal Kačírek, tiskový mluvčí, tel.: 602 107 608, e-mail: kacirek@sako.cz